Tapahtumakalenteri

-

Keskiviikko 20.9.2023

Martat ja Mariat klo 17.3020.9.2023
Nuorten rukousilta klo 18 20.9.2023
Päivärukous klo 1220.9.2023

Torstai 21.9.2023

Donkkikerho (7-10 vuotiaille) klo 1821.9.2023
Päivärukous klo 1221.9.2023

Perjantai 22.9.2023

Päivärukous klo 1622.9.2023
Varkki-ilta (11-14 vuotiaille) klo 1822.9.2023

Lauantai 23.9.2023

Risteys- nuortenilta klo 1823.9.2023

Sunnuntai 24.9.2023

International Service klo 1524.9.2023
Jumalanpalvelus klo 1124.9.2023

Leif Åkerlund

Aatu Rantala

Sointu

Tiistai 26.9.2023

Jumalan kohtaamisen ilta klo 1826.9.2023
Jarkko Ojasalo

Keskiviikko 27.9.2023

Nuorten rukousilta klo 18 27.9.2023
Päivärukous klo 1227.9.2023

Torstai 28.9.2023

Donkkikerho (7-10 vuotiaille) klo 1828.9.2023

Perjantai 29.9.2023

Päivärukous klo 1629.9.2023
Varkki-ilta (11-14 vuotiaille) klo 1829.9.2023

Lauantai 30.9.2023

Risteys- nuortenilta klo 1830.9.2023

Maanantai 2.10.2023

Nuorten Alfa-kurssi klo 182.10.2023

Tiistai 3.10.2023

Jumalan kohtaamisen ilta klo 183.10.2023
Pauli Sutinen

Keskiviikko 4.10.2023

Päivärukous klo 124.10.2023

Torstai 5.10.2023

Donkkikerho (7-10 vuotiaille) klo 185.10.2023
Päivärukous klo 125.10.2023

Perjantai 6.10.2023

Päivärukous klo 166.10.2023
Varkki-ilta (11-14 vuotiaille) klo 186.10.2023

Lauantai 7.10.2023

Risteys- nuortenilta klo 187.10.2023
Ilta pidetään koti iltana. Lisätietoa täältä

Sunnuntai 8.10.2023

International Service klo 158.10.2023

Mika Turunen

Godson Emeka

Aatu Rantala group

Lähetysjumalanpalvelus klo 118.10.2023

Johanna Pohjanheimo

Pauliina Korhonen

Elisa Asp

Maanantai 9.10.2023

Nuorten Alfa-kurssi klo 189.10.2023

Tiistai 10.10.2023

Jumalan kohtaamisen ilta klo 1810.10.2023
Mika Turunen

Keskiviikko 11.10.2023

Päivärukous klo 1211.10.2023
Päivärukous klo 1211.10.2023

Torstai 12.10.2023

Donkkikerho (7-10 vuotiaille) klo 1812.10.2023
Päivärukous klo 1212.10.2023

Perjantai 13.10.2023

Päivärukous klo 1613.10.2023
Varkki-ilta (11-14 vuotiaille) klo 1813.10.2023

Lauantai 14.10.2023

Risteys- nuortenilta klo 1814.10.2023

Sunnuntai 15.10.2023

Jumalanpalvelus klo 1115.10.2023

Ilkka Martikainen

Essi Martikainen

Matti Villikka

Maanantai 16.10.2023

Nuorten Alfa-kurssi klo 1816.10.2023

Tiistai 17.10.2023

Jumalan kohtaamisen ilta klo 1817.10.2023
Nuortentiimi

Keskiviikko 18.10.2023

Martat ja Mariat klo 17.3018.10.2023
Naistenilta, jossa sanaa, rukousta ja kahvia. 
Päivärukous klo 1218.10.2023

Torstai 19.10.2023

Donkkikerho (7-10 vuotiaille) klo 1819.10.2023
Päivärukous klo 1219.10.2023

Perjantai 20.10.2023

Päivärukous klo 1620.10.2023
Varkki-ilta (11-14 vuotiaille) klo 1820.10.2023

Lauantai 21.10.2023

Risteys- nuortenilta klo 1821.10.2023

Sunnuntai 22.10.2023

International Service klo 1522.10.2023
Jumalanpalvelus klo 1122.10.2023

Markku Raassina

Marita Raassina

Jouni ja Irja Salo

Maanantai 23.10.2023

Nuorten Alfa-kurssi klo 1823.10.2023

Tiistai 24.10.2023

Jumalan kohtaamisen ilta klo 1824.10.2023

Raimo Suutarinen

Antero Jernberg